Гостите си заминаха на полувремето

Смъртен случай прекрати на почивката мача между Левски (Стражица) и Пробив (Овча могила) от първия кръг на елитната областна група. До почивката резултатът бе 3:1 за домакините. На паузата обаче стана ясно, че е починал близък на ръководителя на гостуващия тим, а футболистите пожелаха да си тръгнат незабавно, информира вестник "Янтра днес".

До този момент двубоят беше много коректен, Александър Цонев изведе Левски напред в 9-ата минута, но гостите веднага изравниха – Георги Курдов реализира в мрежата на домакините от Стражица.Нова атака на играчите на Левски доведе до гол на Цонев за 2:1, а в 44-ата минута след корнер Георги Георгиев прехвърли вратаря - 3:1.

След прекратяването на мача обаче по регламент ще бъде присъдена победа с 6:0 за Левски (Стражица).

В друг мач от окръжната група във Велико Търново Чумерна (Елена) победи Лато (Алеково) с 3:1.